Azi sunt naiv. Mă prefac că nu înțeleg nimic pentru a avea o scuză pentru o serie de întrebări care riscă să jeneze (în fund, mai exact, că acolo am auzit că jenează) pe unii (Noua Labă Stângă sau așa ceva).
Pentru cine nu e pe subiect: s-a întâmplat Gay Fest și au apărut unii să se bată cu pula pe piept în fața gay-lor, de parcă acțiunea respectivă ar fi emanat masculinitate. lol.
În Pula mea, cu P mare că e a mea, din orice subiect de mișto putem inventa unul de ură? E vorba de invidie vizavi de sexul în fund între persoane de același sex? Altfel nu-mi explic cum un subiect de mișto poate ajunge așa departe, poate cineva?
Mda, vreau să-i știu pe ăia care au borât de scârbă, dispreț și ură profundă la scena anală girl-on-girl-with-a-dildo-in-the-ass din Requiem for a Dream. Hai, pula sus, pe piept!
Să fim sobri, vorba unui prieten. Poponărismul a fost un subiect de miștocăreala din totdeauna (sună la mișto, dar vorbesc serios). Caesar a fost luat la mișto înainte de a primi recunoaștere.
Coae, îți plac mai mult băieții? Nu te mai excită femeile? Sau ce drac ai făcut azi noapte?
Probabil a răspuns cu un sincer “da” și comunitatea de iubitori de același sex a primit un boost (lol, cât de dubios sună citit mot-a-mot). Cum a fost printre primii, nu putea primi altceva decît mișto la schimb. Ăla care e tentat să zică “muie” e rugat să se gândească mai atent la conotația cuvântului.
La mișto au fost luați mulți alții care au rupt (huo, ce grav sună) regulile societății în primă fază. Indiferent dacă a fost vorba de sex sau nu.
Cum s-a inventat ura asta vizavi de gay? Ah, știu. “Nu vreau ca al meu copchil să considere fututul în fund mișto și sexy”.
1. nu e AL TĂU, e doar făcut de tine. Pardon, cu contribuția ta. Are aceleași drepturi și își poate alege preferințele sexuale ori de orice fel, fără ajutor.
2. Bă, jură-te că-ți moare când vezi o scenă de porn din ultimii ani care implică și anal. O obligă cineva pe tipa aia? Meh. Nu. (Cel mult) o plătește careva, iar din auzite e chiar mai ieftin ca fututul în pizdă. OK, poate e vorba doar la minore și virgine. Nevermind.
Nu, bă, că e vorba de tipe! Nah, și? Nu e tot fund? Gaura sacră pe care te bășești și faci căcat? WTF? Nu o să vină niciodată niciun tip la tine să-ți propună sex anal la fel cum n-ai merge nici tu să propui unui tip. Sau ești atît de batut în cap încât să nu-ți dai seama?
O tipă care nu te bagă în seamă nu te bagă în seamă. [punct] Dacă dă semnale pozitive, mergi mai departe, altfel nu. Și dacă dă “semnale”, dar nu vrea nimic, asta e. Așa se întâmplă, altfel se numește viol și aparent se pedepsește la fel indiferent de sex.
Vrei sau nu, vrea sau nu – la asta se rezumă tot.
OK. Ea dă semnale, tu mergi mai departe. Visezi la sex în toate felurile cu ea. Da, știu, analul e un fel de bonus, că e cu dichis: la inexperimentați doare de ambele părți, chiar dacă produce și plăcere. Dar de ce i-ai propune unei tipe sex anal în definitiv? Nah, motiv? Îți zic eu? Iți place! Ea, actul sexual etc. Care e diferența?
Stai, e altceva! Altceva, ce? Că nu e presupusă de religie relația între persoane de același sex? OK. Nici sexul oral nu-l știu stipulat în Biblie, cu toate astea e grozav. Pai… Pai, ce? Că sunt persoane de același sex te deranjează așa de tare? De ce? Cu ce te afectează? Te simți sensibil, influențabil, dar in același timp ți-e frică de experiență? Și pe actuala prietenă a durut-o dezvirginarea, dar a decis că-i place, de aia face sex cu tine. Erm, presupun doar. Poate doar te ține de mână…
Aaaah, vrei să încerci și ți-e frică să îți placă? Ghinion.
Serios acum, aștia foarte-anti-gay, care e problema voastă? De ce a devenit a voastră? Sunteși invidioși că nu faceți sex în fund și voi? Sunteți invidioși că nu vi se face sex în fund? WTF?
PS: text inspirat de Rezistența.
53 reacţii · Comenteaza · Urmăreste comentariile prin RSS
Reactii pe bloguri
23 mai 2010
23 mai 2010